Braumeister 20l PLUS

Roostevaba teras; Nominaalmaht 20l kuni 25l; Maksimaalne linnaste kasutamise kaal 6kg; Kuumutustenn: 2000W; Pump: 27W; Toide ja peakaitse: 230V /10A; Külmavee ühendused 2tk 1” , kraani ava 3/4”. Mõõdud: 60x40cm. Kaal 19kg.

2,250,00 

Kirjeldus

Nüüd veelgi uuem: see on #Braumeister PLUS, millel on laialdaste valikuvõimalustega uus pruulimisjuhtimine ja tuntud jahutussärg.

Uus joogivalmistamise juhtseade valmistab teie individuaalseid retsepte ja juhendab teid pruulimisprotsessis. Juhtseadmesse integreeritud WiFi mooduliga saab retsepte automaatselt sünkroonida või värskendusi laadida. Aega ja temperatuuri hoitakse täpselt kõikides pruulimise faasides (mõõtmine linnase keskel asuvas veotiislis). Tehases keevitatud topelt jakk muudab varasemad tarvikud üleliigseks ja annab veelgi rohkem vabadust õlle pruulimisel. Vastupidiselt mõne teise hobipruulija kohmakale varustusele ei pea Braumeistrit kogu aeg segama. Tänu patenteeritud linnasetoru tehnoloogiale ringleb virre õrnalt ja mugavalt. Seega ei põle midagi ja seda ei pea pruulimisfaasis uuesti täitma.

Lisainfo

Kaal 5 kg
Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0
Teenindame e-poe kaudu!

Nõu saab küsida telefonil 

56 22 00 88